info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Teknede Sevgililer Günü Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Genel Başkan Naci SALİHOĞLU

Basına verdiği demeçte Boğaz turu nun önemine değindi. 37 yılı aşkın süredir Boğaz turu sektöründe önemli organizasyonlara imza attığını belirterek, bu görevin öenemini vurguladı. Kamu oyu araştırmalarına göre son yıllarda tekne organizasyonlarının arttığını belirten başkan bu işin üstesinden en güzel şekilde geldiklerini duyurdu. Tekne organizasyonlarının insanlara cazip geldiğini belirtti.

Boğaz turu sektörünün Türkiye turizmine sağladığı katkı fazladır. Son yıllarda sektör daha çok Arap ülkelerine doğru yönelim göstermektedir. Başta İran olmak üzere Suriye Mısır Ürdün gibi ülkelerden gelen konuklar ağırlıklıdır. Yemekli boğaz turu organizasyonları her akşam kabataş kalkışlı olarak sunulmaktadır.

Her ülkeye ait özel yemekli tekne turu organizasyonları yapılmaktadır. Ülkelerin kültürüne göre gösteri ve yemek sunumu yapılıyor. Dolayısı ile insanlar İstanbul boğaz manzarasını seyrederken kendi yemeklerinide tadıyorlar. Yaz ve kış aylarında yoğunluk devam etmektedir. 

WHATSAPP