Kiralık Yatlar

Yemekli boğaz turu
Teknede evlenme teklifi
teknede doğum günü
Teknede düğün
Teknede nikah sonrası
Teknede mezuniyet kutlaması
Kiralık motor yatlar
Kiralık lüks yatlar

Kiralık Lüks Yatlar

Boğaz turu eşliğine yemekli yemeksiz kutlamalarınız için 2-15-25 Kişi kapasiteli kiralık Lüks yatlar, Vip yatlar

Popüler Organizasyonlar

Kiralık tur tekneleri
Kiralık davet tekneleri
Kiralık davet gemileri
Kiralık büyük yatlar

Kiralık Tekneler

Yemekli boğaz turu - Tekne programları
gallery/kiralik-tekne

İstanbul'da kişi sayısı na göre yemekli veya yemeksiz Boğaz turu organizasyonlarınız için Kiralık tekne hizmeti veriyoruz. Güler yüzlü karşılama ile ayrıcalık sunan firmamız kiralık tekne konusunda her türlü avantajı sağlıyor.

Filomuzda bulunan tam teşekküllü kiralık tekneler, Restaurant, taka tipi, gezi teknesi ve davet teknesi olarak hizmet vermektedir.

Tekne turu - Bayraklar
Kiralık yat

İstanbul'da kişi sayısı na göre yemekli veya yemeksiz Boğaz turu organizasyonları için Kiralık yat hizmeti veriyoruz. Sizlere özel ayrıcalık sunan firmamız kiralık yat konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Filomuzda bulunan tam teşekküllü kiralık yatlar, Lüks yat, Vip yat, Özel yat ve prestijli yat olarak hizmet vermektedir.

Neden biz?

İstanbul Boğaz tekne turu organizasyonları kapsamında, 37 yılı aşkın süredir Boğaz turu, tekne turu, tekne kiralama, kiralık tekne , kiralık yat, yemekli boğaz turu, teknede düğün, evlenme teklifi, yüzme turu, teknede iftar, teknede yılbaşı gibi bir çok Etkinlik organizasyonları hizmeti sunmaktayız. Üstün hizmet anlayışı ile yerli ve yabancı konukların önemli organizasyonlarına imza attık. Deniz turizminin Dünyaya açılan penceresi konumundayız.

Çalışma sistemimiz

Arzu ve istekleriniz doğrultusunda Şirketimizden Tekne Kiralama işine karar verdiğinizde önce merkez ofisimize davet edilirsiniz. İsterseniz önceden kiralamak istediğiniz tekneyi yakından görebilirsiniz. Hizmet içerikleri ile ilgili detaylar konusunda uzman ekibimiz sizlere yadımcı olur. Organizasyonunz ile ilgili gerekli görüşmeler yapılıp uzlaşma sağlandıktan sonra sözleşme yapılır. Tekne kiralama ön ödemesi talep edilir. Tur günü yaklaştığında tekrar aranırsınız son durum değerlendirmesi yapılır ve organizasyon günü geldiğinde her şey tam teşekküllü olarak hazır olur. Yetkili personelimiz gezi boyunca işini en iyi şekilde yapar. Tekne yanaştığında sizler ve misafirleriniz ile mutlu bir şekilde tekrar görüşmek üzere vedalaşırız.

Prestijli bir tekne turu için biz buradayız

Her hangi bir neden ile tekne turu organizasyonu yapmaya karar verdiğinizde; Bilgisayarda veya telefonda internetten arama motorlarında arama yaparsınız. Genel olarak Dünyanın en büyük arama motoru olan Google kullanılır. Konusu geçen aramalar Boğaz Turu, Tekne Turu, Kiralık Yat, Kiralık Tekne ve teknede düğün olduğunda önünüze bir çok firma çıkar. Karar vermekte zorlanırsınız. Bu noktada karşınıza çıkan firmalar hakkında detaylı bilgi alabilmek için;

Arama motorlarına Şirket ismi ve Şikayet yazarak inceleyiniz. Gerekli araştımalarınızı yaptıktan sonra en doğru kararınızı verebilirsiniz. Sizlere anlatmaya çalıştığımız; Boğaz turu, teknede düğün, Tekne kiralama, kiralık yat, kiralık tekne vs gibi arama yaptığınızda doğru adrese ulaşabilmenizdir. Sonuç olarak her türlü boğaz Tekne turu etkinlikleriniz için bizler buradayız.

 

İSTATİSTİK

İstanbul

Boğaz tekne turu organizasyonları

Tekne ve yat kiralama hizmetleri

23.817

Organizasyon

37

Yıl

12.428.741

Kişiye hizmet

147

Tekne

Kiralık Motoryatlar

Özel boğaz turu gezileriniz için 2-15-20-25 kişi yemek ve kokteyl kapasiteli ekonomik kiralık Motoryatlar. 

Kiralık Büyük Yatlar

Boğazda özel davet ve kutlamalar için 30-50-80 kişi yemek ve kokteyl kapasiteli kiralık büyük yatlar. 

Kiralık Tur Tekneleri

Yerli veya yabancı konukların İstanbul boğaz turları için 10-30-60 kişi kapasiteli kiralık tur tekneleri ve özel tekneler.

Kiralık Davet Tekneleri

Boğaz turu eşliğine yemekli yemeksiz düğün davet organizasyonları için 50-100-150 kişi kapasiteli kiralık davet tekneleri.

Kiralık Davet Gemileri

Düğün, Davet, Nikah sonrası, Şirket yemeği, Mezuniyet kutlaması için 150-300-500 kişi kapasiteli kiralık davet gemileri.

Yatta Evlenme Teklifi

Boğaz turu eşliğinde teknede veya yatta evlenme teklifi organizasyonları ve paket program fiyatları.

Teknede Doğum Günü

Teknede veya yatta doğum günü kutlaması organizasyonları ve paket program fiyatları.

Teknede Düğün

Gemi düğünleri, Teknede düğün, Davet, Kına gecesi, Nişan, Nikah sonu, Sünnet düğünü ve İslami düğün.

Teknede Nikah Sonrası

Şık teknelerimizde ve yatlarda Nikah sonrası yemekleri, Nikah eğlenceleri, nikah kutlamaları ve partiler.

Yatta Mezuniyet Kutlaması

Sevgili öğrenciler için Teknede veya yatta mezuniyet kutlaması, Veda partisi, Yılsonu balosu ve Okul yemeği organizasyonları.

Cengiz Kurtoğlu ayrıcalığı
gallery/golgeli-resim

Boğaz Turu

Her akşam teknede, Müzikli, Eğlenceli, Yemekli Boğaz turu, Teknede Türk gecesi İstanbul'da yüzer restaurant.

Yemekli boğaz turu - Tekne programları

Metni buraya giriniz