info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Teknede Sevgililer Günü Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Kına

Teknede Kına

 

İnsan yaşamı düz bir çizgi değil ve insan yaşamına güzellik, farklılık katan unsurlar var. Aksi olması durumunda insanlar için düşünen bir varlık olmasından da dolayı çok sıkıcı, çok monoton olacağı kesin ki kimse için böyle bir durum söz konusu değil. Bunun yanında gerçekten insan yaşamı için son derece özel günler var ki bunlardan bir tanesi düğün olaylarının en olmazsa olmazları arasında belki de evlilik öncesi en güzel olgulardan, ritüellerden bir tanesi olan kına. Günümüzde insanlar çok değişik, çok unutulmaz kına geceleri yapıyor ki bunlardan bir tanesi de teknede kına.

 

Teknede Kına Organizasyonu

 

Teknede kına yapmak son dönemlerin en popüler olan olguları arasında ve yeni trend teknede böylesi organizasyonların yapılması. Genç kızlar, gelinin yakınları özel olarak kiralanan teknelerde kına gecesini en unutulmaz biçimde geçiriyorlar. Kına türküleri, kına dansları, elbette avuç içine yakılan kına ile gece bambaşka bir havaya dönüşüyor ve insanların yaşamlarında en unutulmaz günlerinden birine döşüyor. Deniz ve mehtap ile romantizmin, duygusallığın tavan yaptığı anlar oluyor ve nesiller boyunca hafızalarda kalıyor ki insanlar için teknede böylesi bir organizasyon oldukça sıra dışı, özel bir kına gecesine dönüşüyor. Benzersiz.

 

Teknede Kına Nasıl Yapılır?

 

Teknede kına yapmak isteyenlerin öncelikle kına yapılması için kiralanacak bir tekne bulması gerekiyor ki burada da kişi sayısının oldukça önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Kişi sayısına göre olayın ekonomik yönü de düşünülerek tekne kiralanması gerekiyor. Bunun yanında hangi gün, hangi saatler arasının olacağının da öncelikle belirlenmesi ve ona göre kiralama işleminin yapılması gerekiyor. Tüm bunların yanında müzik, yiyecekler, içecekler de belirlendikten sonra organizasyon tamamlanıyor.

 

Teknede Kına Yaparken Bilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Teknede kına konusunda herhangi bir bilgisi olmayanlar arzu ederler ise bu konuda organizasyon yapan firmalardan destek alarak da böylesi bir geceyi organize edebilirler. Bunun yanında eğer kişiler kendilerini yapacaksa her şeyi en ince detayına kadar düşünülmeli ve kişi özellikle o gece nasıl bir kına gecesi hayal ediyor ise onun olması için elinden geleni yapılmalı.

 

Sevgili konuklarımız ;


Yıllardır alışılagelmiş adetlerimizden olan kına yakma,  yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar türküsü ile perçinlenmiştir.
Bu kutsal adeti bizler Teknede Kına programı ile renklendiriyoruz.
Kına yemekleriniz için 25 – 50 – 100 – 200 – 350 – 500 kişi kapasiteli şık tekne ve yatlarımız hizmetinizdedir.
Deneyimli kadro ve seçkin personelimiz sizlerin mutluluğu için hizmete hazırdır.
Masa ve sandalyeler giydirilmiş, Müzik sistemleri kurulmuş, Özel masalar tasarlanmış, Kına düzeni sağlanmış,
Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz, kokteyl, aperatif menü veya sadece tekne kiralama seçenekleri sunuyoruz.
Özel isteklerinizi ve farklı tasarım düşüncelerinizi birlikte paylaşabiliriz.
Fiyatlarımız Kişi sayısı, menü ve teknelere göre endekslenir.
Dünya evi adaylarına mutluluk dileklerimizle…

 

WHATSAPP