info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Vip Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Yatta Bekarlığa Veda Partisi Yatta Evlilik Yıldönümü Kutlaması Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Şirket Yemeği

uploads/Teknede Şirket yemeği organizasyonu
uploads/Teknede şirket yemeği etkinliği
uploads/Teknede şirket toplantı

Teknede şirket yemeği organizasyonu

 

FİYATLAR KİŞİ SAYISI TEKNE VE MENÜ SEÇENEKLERİNE GÖRE BELİRLENİR

 

GÜNCEL FİYTLAR İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ

 

İstanbul’da şirketlere özel lansman yemekleri, Bayii toplantısı ve motivasyon gezileri için tekne turu hizmetleri sunuyoruz.
Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz, kokteyl, aperatif menü veya sadece tekne kiralama seçenekleri vardır.
Deneyimli kadro ve seçkin personelimiz sizlerin mutluluğu için hizmete hazırdır.
Masa ve sandalyeler giydirilmiş, Müzik sistemleri kurulmuş, Özel masalar tasarlanmış, 25 – 50 – 100 – 200 – 350 – 500 kişi kapasiteli teknelerimiz hizmetinizdedir.
İsteğe göre branda yazı, Logo, Masaya bayrak, Köprüye lazer yazı ve Sine vizyon kurulumu vardır.
Fiyatlarımız Kişi sayısı, menü ve teknelere göre endekslenir.
Sağlık ve mutluluk dolu yarınlar dileklerimizle.

 

Teknede şirket yemeği

Teknede şirket yemeği, en çok tercih edilen yemek organizasyonlarından bir tanesi olup oldukça başarılı geçmektedir. Genel olarak şirket yemekleri, yüksek plaza insanlarının katıldığı yoğun ve yorucu geçen yemeklerdir. Daha çok iş ve anlaşmaların tamamlanması üzerine yemek organize edilmektedir. Daha çok iş konuşulduğu için şık ve sessiz mekanlar bu tür iş yemekleri için uygun görülmektedir. Teknede iş yemekleri ise her zaman daha ayrıcalıklı ve şık görünmektedir. Çünkü teknede sizin iş yemeğinizi bölebilecek dış faktörlerden uzak, şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak bir atmosfer elde edilmiş olur. Sadece sizin değerli konuklarınız ve siz teknede olacağınız için iş yemeklerinin görüşülmesi ve üzerinde düşünülmesi için oldukça ideal yerlerdir. Belki her iş yemeği için tekne organizasyonu yapılması fazla masraflı olabilir fakat mutlaka yıllık yapılan değerlendirme ve karar verme toplantılarında önemi yüksek sayılan iş yemeklerinde bu tür bir organizasyon içinde olmanız daha akıllıca bir seçim olacaktır.

 

Teknede Bayii toplantısı

Teknede bayii toplantısı firma müşterilerini son derece mutlu eden bir aktivitedir. Şirketiniz ile alış veriş içinde bulunan bayiileriniz bir araya gelerek genel düşüncelerini mulu bir akşam yemeğinde birbirleri ile paylaşmaları son derece şık bir aktivitedir. İşteki başarı personelin sağlıklı çalışması ile oluyor. Yılda bir kez olsa bile Şirketinize ve bayiilerinize güzel bir akşam yemeği sunmanız sizlere prestij kazandıracaktır. Tekne girişleri flama ve firma logosu yazılı brandalarla süsleniyor. Masalara firma bayrakları koyulur. Sinevizyon sunumu özel olarak yapılır. Günün anlamlı konuşması yapılarak tekne turu başlar.

 

Personel motivasyon turu

Personel motivasyon turu şirketlerin belirli zamanlarda personel için yaptıkları bir etkinliktir. Yemekli olarak yapılan organizasyonda Şirket çalışanları eğlenerek zaman geçirebilirler. Dileyen personeller ailecede katılabiliyorlar. Motivasyon amaçlı yapılan boğaz tekne turu organizasyonları 4 saat sürüyor. Ayrıca yaz sezonunda hafta sonları boğaz yüzme turu olarakta şirket aktiviteleri yapılıyor. Personelinizin sitresten uzak nezih bir ortamda keyifli zaman yaşaması için tekne turu planlamanızı tavsiye ederiz.

 

Teknede Şirket Yemeği Menüsü

Öncelikle belirtmek gerekirse, şirket yemekleri daha ciddi ve ağır konuların görüşüldüğü tartışıldığı yemekler olduğu için genelde alkol pek tercih edilmez. Alkol bu tür yemeklerde şık görünmeyecektir. Menüde ise sizin de değerlendirmeleriniz ve değişiklik yapmak istediğiniz faktörler göz önüne alınarak yeni bir menü rahatlıkla oluşturulabilir. Teknede sadece siz konuklarınız ve gerekli ve sınırlı sayıda personel bulunacaktır. İş yemeği için gerekli ortamı oluşturacak bir sakinlik olacaktır. Teknede şirket yemeği, kalabalıktan uzak ve sakin dingin geçeceği için alınan kararlar daha mantıklı düşünülebildiği için daha isabetli olacaktır.

 

Teknede Şirket Yemeği Fiyatları

Teknede şirket yemeği fiyatları teknenin lüksüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Tek katlı bir tekne kiralamak isterseniz fiyatlar biraz daha uygun olabilmektedir. Eğer iki katlı lüks yatlardan tercih etmek isterseniz fiyatlar doğal olarak biraz daha yüksek olmaktadır. Şirketinizin mali durumuna ve misafirlerinizi ne kadar etkilemek istediğinize göre seçtiğiniz tekne değişebilmektedir. Genelde büyük şirketler lüks yatları şirket yemeği düzenlemek için seçmektedirler. Restaurant teknelerde kişi başı 75 TL den 50-100-200-300 kişilik organizasyonlarınızı yapabiliriz. Daha özel yatlarda yapacağınız etkinliklr kişi başı 150-200 TL arasında değişir.

 

 

TEKNEDE ŞİRKET YEMEĞİ HİZMETLERİ

 

Teknede yemek

Teknede şirket yemeği

Teknede şirket yemekleri

En iyi tekne şirket yemeği

Şirket yemeği için masaya bayrak

Teknede motivasyon turu

Boğazda şirket yemeği

Teknede yemek için süsleme

Şirket yemeği için kurumsal tekneler

Teknede bayii toplantısı

Teknede ses düzeni

Şirket yemeği için tekne kiralama

Teknede şirket yemeği etkinliği

Yatta şirket yemeği etkinliği

İstanbul şirket yemeği etkinlikleri

Teknede lansman yemekleri

Teknede sinevizyon kurulumu gösterisi

Teknede şirket yemeği organizasyon firması

Yatta şirket yemeği

Teknede bayii yemekleri

Şirket boğaz turu için kiralık tekne

Vip teknede şirket yemeği

Teknede firma toplantısı

Şirket boğaz turu

Lüks yatta şirket yemeği

Teknede firma yemeği

Firmaların boğaz gezisi

Teknede şirket toplantısı

Boğazda şirket gezisi

Şirketlere kiralık tekne

Teknede iş yemeği

Teknede iş toplantısı

Firmalar için kiralık tekne

Teknede motivasyon yemeği

Şirketler için boğaz turu

Teknede şirket toplantısı

Teknede şirket partisi

Şirketler için tekne turu

Teknede şirket yemeği video çekimi

Teknede iş toplantıları

Teknede şirket yemeği fiyatları

Boğazda şirket yemeği fiyatları

Teknede şirkat yemeği organizasyonu

İstanbulda şirket yemeği

Teknede şirket yemepi kampanya fiyatları

 

WHATSAPP