info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Teknede Sevgililer Günü Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Yatta Mezuniyet Kutlaması

Yatta Mezuniyet Kutlaması

 

Yatta mezuniyet kutlaması her mezun olan öğrencinin hayalidir. Özellikle deniz kenarı olan bir şehirde yaşıyorsanız mutlaka küçüklüğünüzden beri böyle bir mezuniyet hayal etmişsinizdir. Daha çok lise ve üniversite kademelerinden mezun olduysanız yatta mezuniyet kutlaması harika bir fikirdir. Bu tür organizasyonlar kapalı salonlarda yapılan organizasyonlara göre daha pahalı olabilmektedir. Fakat pahalı kelimesi gözünüzü hiç korkutmasın. Çünkü zaten mezuniyet organizasyonlarında, organizasyon karada da yapılacak olsa denizde de yapılacak olsa da belli miktarda ücret ödenecektir. Kaldı ki salonlarda düzenlenen mezuniyet kutlamaları da işin içine alkol ve yemek ücreti de katıldığında bir yatta kutlama fiyatına denk gelebilmektedir. Bu şekilde salonda mezuniyet kutlamasına yemek için para vereceğinize; yatta sadece kutlama organize edebilirsiniz.

 

Yatta Mezuniyet Yemeği

Eğer biraz daha uygun fiyatlı bir mezuniyet kutlaması planlamak istiyorsanız, öyleyse yatta mezuniyet yemeği fikrini tekrardan gözden geçirmeniz gereklidir. İşin içine yemek organizasyonu daha dahil olduğunda fiyatlar daha da yükselmektedir. Bunun yerine arkadaşlarınızla dışarıda yemek yiyip, daha sonra gece eğlenmek üzere tekneye geçerseniz çok daha ekonomik bir mezuniyet eğlencesi olacaktır. Bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylece her arkadaşınız mezuniyet kutlamasına seve seve rahatlıkla dahil olabilecektir. Yatta yemek yerine aperatif yiyecekler konulması için görüşebiliriz. Aperatif yiyecekler ayak üstü atıştırabileceğiniz pasta, kek, kurabiye, minik sandviçler gibi yiyeceklerdir. Böylece acıkan olduğunda istediği zaman aperatif olarak hazırlanmış yiyeceklerden yiyip açlığını bastırabilir. Çoğunlukla mezuniyet kutlamalarında bu tür organizasyonlar tercih edilmektedir.

 

Yatta Mezuniyet Organizasyonu Şirketleri

BU tür organizasyonları düzenlemek ile uğraşan çeşitli şirketler bulunmaktadır. Yatta çeşitli kutlamaları organize etmek ile ilgilenen şirketlerden biriyle iletişime geçerek işe başlayabilirsiniz. Yatta mezuniyet kutlaması için, görüştüğünüz şirketin DJ getirip getirmeyeceğini müzikler ile ilgilenip ilgilenmeyeceğini de mutlaka görüşmeniz gerekmektedir. Daha sonra bu tür ayrıntılar can sıkabilmektedir. Eğer yatta mezuniyet kutlaması için biraz daha üst seviyede bir bütçeniz var ise tanınmış bir DJ ayarlayıp, müzikleri ona devredebilirsiniz. Müzik, yiyecekler, süslemeler, catering gibi detaylar bir organizasyonun olmazsa olmaz en önemli detaylarını oluşturmaktadırlar.

 

Özelliklerimiz

Sevgili öğrenciler… Unutulmaz Okul anılarınıza güzel bir boğaz akşamında teknelerimizden birinde veda edebilirsiniz.
Masa ve sandalyeler giydirilmiş, Müzik sistemleri kurulmuş olarak 25 – 50 – 100 – 200 – 350 – 500 – 700 kişi kapasiteli
şık teknelerimiz, mezuniyet kutlaması, yıl sonu balosu ve dönem yemekleriniz için hizmete hazırdır.
Yemekli yemeksiz içkili içkisiz kokteyl , aperatif menü veya sadece tekne kiralama seçenekleri sunuyoruz.
Fiyatlarımız Kişi sayısı, menü ve tekne seçeneklerine göre endekslenir.

 

TEKLİF İSTEYİNİZ

 

37 yıllık tecrübe ile yatta mezuniyet organizasyonları

 

Teknede mezuniyet kutlaması

Boğaz turu eşliğinde, yemekli veya kokteyl sunumlu Teknede mezuniyet kutlaması organizasyonlarımız devam ediyor. Ayrıca mezuniyet partisi için kiralık tekne ve yatlarımız vardır. Lazer gösterileri ve DJ performansı ile anılarınızdan silinmeyecek bir yatta mezuniyet kutlaması için biz buradayız.

Yatta mezuniyet kutlaması

İstanbul’da her dönem sonu öğrenciler için vazgeçilmez olan Mezuniyet kutlaması, Mezuniyet balosu, Mezuniyet yemeği ve Yıl sonu partisi organizasyonlarımız vardır. Mezuniyet kutlaması için ekstra hizmetler sunuyoruz. Asla unutamayacağınız bir veda partisi kutlamaya hazır mısınız?

Boğazda mezuniyet balosu

İstanbul Boğaz içinin eşsiz güzellikleri ortasında, Size özel sunumlarımız ile Boğazda mezuniyet kutlaması, Yatta mezuniyet partisi, Yıl sonu veda yemeği, Okul balosu ve dönem kutlaması etkinlikleri organizasyonlarımız vardır. En güzel partilerde buluşmak dileklerimizle sevgiyle kalınız.

 

EKSTRA HİZMET SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

WHATSAPP