info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Teknede Sevgililer Günü Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Blog

Teknede 14 Şubat Sevgililer Günü Kutlaması

İstanbul'da 14 şubat akşamı teknede yemekli müzikli eğlenceli sevgililer günü özel organizasyonumuz vardır. Sevgili çiftler boğaz içi güzelliklerini yakından seyrederek sıra dışı bir gece yaşamış olacaklar. Hava şartları ne olursa olsun tekne kesin kalkışlı olacaktır. Profesyonel ekip menü sunumu yaparken oryantal gösterileri devam edecektir.

Genel program hakkında detaylı bilgiler için Teknede sevgililer günü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Genel Başkan Naci SALİHOĞLU

Basına verdiği demeçte Boğaz turu nun önemine değindi. 37 yılı aşkın süredir Boğaz turu sektöründe önemli organizasyonlara imza attığını belirterek, bu görevin öenemini vurguladı. Kamu oyu araştırmalarına göre son yıllarda tekne organizasyonlarının arttığını belirten başkan bu işin üstesinden en güzel şekilde geldiklerini duyurdu. Tekne organizasyonlarının insanlara cazip geldiğini belirtti.

Google teşekkür çiçeği

Şan müzik turun  başarılı çalışmalarından dolayı Google çiçek gönderme lütfünda bulunmuştur. Google Türkiye çalışanlarına bizlerde şükranlarımızı sunarız.

Dünyanın en büyük arama motoruna bu nazik davranışlarından dolayı içtenlikle teşekkür ederiz.

Ayni zamanda Google İrlanda çalışanlarından bir gurup İstanbul boğaz tekne turumuza katılarak bizleri onurlandırmıştır.

Facebook sayfamız dikkat çekiyor

Şan Müzik tur boğaz turu organizasyonları sayfası sosyal medya odağı haline geldi.

Son yıllarda başarılı çalışmalar sergileyen şirket 4 bini aşkın sayfa beğenme ve takipçi alarak farkındalık yaratmıştır.

Tekne organizasyonlarına ilgi her geçen gün artmaktadır. Türizm sektörünün dünyaya açılan penceresi konumundayız.

Web sayfamızı ve sosyal medya sayfalarımızı ziyaret eden herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bizi izlemeye devam ediniz. Sevgi ve saygılarımız sizlerin olsun.

Şan müzik tur blogger sayfası yayına girdi

Şan müzik tur blogger sayfası açıldı.

Hakkımızdaki yazı ve yorumları güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

İstanbul boğaz tekne turu organizasyonları - Tekne ve yat kiralama hizmetleri

147 Tekneli filomuz İstanbul boğaz tekne turu organizasyonları ve tekne kiralama hizmetlerinde yerli ve yabancı dünya konuklarına hizmet sunmata devam ediyor. En güzel anıları bizimle yaşayabilirsiniz. Bizi izlemeye devam ediniz. 

İngiltere kraliçesi boğaz turu

İngiltere kraliçesi Türkiye ziyaretinde çok şık bir organizasyonda özel servis ve sunum eşliğinde Boğaz turu yaptı. Göz kamaştıran boğaz güzelliklerini yakından gözlemleyen kraliçe hayranlığını gizleyemedi. Gezi esnasında kendisine sayın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül eşlik ettiler.

Komutanların Tekne Turu

İstanbul boğazından dönemin komutanları geçti. Aynı anda komutanlara askeri öğrencilerde eşlik etti. Çevreden geziyi izleyen halk büyük bir çoşku ile bayrak salladı ve alkış tuttu. Duygulu anların yaşandığı tekne gezisinde her şey güzeldi. sevgi ve barış dolu günlerde birlikte olmak dileklerimiz ile askerler ile vedalaştık.

Sanatçıların ziyareti

Değerli sanatçılarımız Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun merkez ofisimizi ziyaret ettiler. Boğaz turları hakkında bilgi alan sanatçılar bizlere başarı dileklerini sundular. Akşam yemeği ile devam eden ziyaret güzel şarkılar ile son buldu. Bizler bu nazik davranışlarından dolayı Cengiz bey ve arkadaşlarına sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Şota boğaz gezisi

Futbol hocası Şota sezon itibari ile Türkiye ziyaretlerinde Eşi ve yakın arkadaşları ile bir kaç kez yat gezisi yapar. Bu vesile ile değerli dostumuza teşekkür ediyoruz. Ayni zamanda büyük parti organizasyonları için Davet teknelerimizide önermiştir. Geniş kapsamlı organizasyonlar gerçekleştirdik

Teknede yılbaşı 2020

2020 Teknede yılbaşı programları kapsamında, Yemekli, müzikli, eğlenceli ve oryantal şov eşliğinde, Aile ortamında Teknede yılbaşı kutlaması organizasyonumuz vardır. Sizler ve konuklarınızın son derece şık ve nezih bir ortamda yeni yıla merhaba diyeceğiniz yılbaşı balosu için rezervasyonlarımız devam ediyor. şimdiden yeni yılınızı içten dileklerimiz ile kutlar, Sağlıklı yarınlar temenni ederiz.

Yılbaşı programları ile ilgili detayla için Teknede yılbaşı sayfasını ziyaret ediniz.

İran Cumhur Başkanı Yeğeni Tekne Düğünü

İran Cumhur Başkanı yeğeni İngiltere ofisimizi ziyaret etti ve İstanbulda teknede düğün organizasyonu yapmak istediğini bildirdi.

İstanbul boğaz içinde canlı müzik eşliğinde şık Davet tekneleri ile yemekli veya yemeksiz Teknede düğün davet nikah sonrası sünnet düğünü organizasyonları hizmeti sunuyoruz. Yaz ve kış sezonu olarak tasarlanmış teknelerimizde rahatlık sağlıyoruz. En güzel anlarınız için her zaman hizmetinize hazırız. Mutluluk dileklerimizle.

Yatta evlilik teklifi

Boğaz turu eşliğinde, iki kıta arasında şampanyalar patlarken ve köprü üzerinde büyük bir yazı ile Teknede veya yatta evlenme teklifi organizasyonları. Evlilik teklifleri alternatifleri, paket programları ve fiyatlarımızı yakından inceleyiniz. Boğazda evlilik teklifi, lazerli evlenme teklifi ayrıcalıklarımız vardır.

Evlilik teklifi özel programlar için Yatta evlenme teklifi sayfasını ziyater edniz.

WHATSAPP